2007. október 7.

2007. október 7.

1.) Hétfőn, október 8-án lesz Magyarok Nagyasszonya ünnepe, templomunk búcsúja, amit most vasárnap ünneplünk. Az ünnepi szentmisét Dr. Udvardy György püspök atya celebrálja ½11-kor. Szentmise után mindenkit szeretettel hívunk Agapéra Gregor József Általános Iskola aulájába, ahová a gyerekeket játékokkal várjuk!
A ma esti 6 órai szentmise után ünnepi hangversenyt adunk, amelyre szeretettel hívjuk és várjuk kedves testvéreket.

2.) Szombaton, október 13-án este 7 órakor előadással egybekötött beszélgetésre hívjuk kedves testvéreket a templomba illetve a hittanterembe. „A stressz és a mai magyar lelkiállapot” címmel Dr. Kopp Mária orvos-pszihológus tart előadást. A belépés díjtalan. Mindenkit szeretettel várunk!

3.) Jövő vasárnap, október 14-én, az esti szentmise után Szentlélek szeminárium lesz, ami kiscsoportos beszélgetéssel és Agapéval folytatódik.

4.) Elkészült egyházközségünk lapja, a Ligeti Misszió legújabb száma, ami ingyen elvihető az újságos asztalról.

A hét jeles napjai:

Minden névnapját ünneplő testvérünknek

BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!

OKTÓBERI imaapostolság szándékai:

Általános: Hogy a kisebbségben élő keresztényeknek legyen erejük és bátorságuk ahhoz, hogy éljék a hitet, és kitartsanak a hit tanúsításában.
Missziós: Hogy a missziós világnap kedvező alkalmul szolgáljon ahhoz, hogy minden megkereszteltben egyre mélyebb missziós tudatot ébresszen.