HIRDETÉSEK

HIRDETÉSEK

Évközi 5. vasárnap
2011. február 6.

1. Jövő vasárnap az esti mise után a Szentlélek szeminárium imacsoportnak lesz imaórája a templomban.
2. Február 16-án, szerdán délután 4-től a Karitász csoport tart megbeszélést a Közösségi Házban, ahová szeretettel várja mindazokat, akik szívesen bekapcsolódnának a karitatív tevékenységükbe.
3. Február 19-én szombaton este 7-től kerületünk fiataljainak szóló farsangi bált rendezünk a Gregor József Általános Iskola aulájában, amelyről részletek a honlapon, a Hirdetőtáblán és az újságos asztalnál található szórólapon olvashatók. A mulatságra megbízható, nem katolikus fiatalokat is lehet hozni. A részvétel díjmentes, de köszönettel fogadunk gyermekkönyveket és megunt játékokat rászoruló gyermekek részére.
4. Jövő szombaton, február 12-én, délután 3-tól szeretettel várunk mindenkit a Közösségi Házba farsangi díszek és kellékek készítésre.
5. Akik szeretnék, megszenteltetni hajlékukat, a sekrestyében vagy a plébánián jelezzék szándékukat, illetve telefonon vagy e-mailben.