HIRDETÉSEK

HIRDETÉSEK

Évközi 3. vasárnap
2011. január 23.

1. Szombaton, január 29-én lesz a Madár-dombi Szent Pál templom búcsúja. Az ünnepi szentmise este ½ 7-kor kezdődik. Az azt megelőző ünnepi programokról a Hirdetőtáblán olvashatók.
2. Szintén szombaton este 6-tól kezdődik a Kaszap István Alapítvány által szervezett Farsangi Bál a Vigyázó Sándor Művelődési Házban, ahová mindenkit szeretettel várnak. Részletek a Hirdetőtáblán olvashatók.
3. Február 2-án, szerdán lesz Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe. Gyertyaszentelés aznap, szerdán is és azt követő vasárnapon, február 6-án is lesz a ½ 11-es mise keretében.
4. Február 3-án, csütörtökön este 7-től testületi ülés lesz a plébánián.
5. Február 19-én szombaton este 7-től kerületünk fiataljainak szóló farsangi mulatságot rendezünk a Gregor József Általános Iskola aulájában, amelyről részletek a Hirdetőtáblán és szórólapon olvashatók. A mulatságra megbízható, nem katolikus fiatalokat is lehet hozni.
6. Akik szeretnék, megszenteltetni hajlékukat, a sekrestyében vagy a plébánián jelezzék szándékukat, illetve telefonon vagy e-mailben.