HIRDETÉSEK

HIRDETÉSEK

Évközi 2. vasárnap
2011. január 16.

1. Mai nappal kezdetét veszi az Ökumenikus imahét. Rákosligeten kedden, csütörtökön és pénteken lesznek az imaórák este 6-tól. Kedden nálunk, a katolikus templomban, csütörtökön az evangélikus templomban, pénteken pedig a református templomban leszünk. Részletek a Hirdetőtáblán olvashatók. Mindenkit szeretettel várunk.
2. Február 3-án, csütörtökön este 7-től testületi ülés lesz a plébánián.
3. Február 19-én szombaton este 7-től kerületünk fiataljainak szóló farsangi mulatságot rendezünk a Gregor József Általános Iskola aulájában, amelyről részletek a Hirdetőtáblán lesznek olvashatók. A mulatságra megbízható, nem katolikus fiatalokat is lehet hozni.
4. Akik szeretnék, megszenteltetni hajlékukat, a sekrestyében vagy a plébánián jelezzék szándékukat, illetve telefonon vagy e-mailben.