HIRDETÉSEK

Újév
2011. január 1-2.

1. 2011. január 1-től új hétköznap miserend van:
- hétfőn, szerdán és pénteken: este 6.00 (nyáron 7.00)
- kedden, csütörtökön és szombaton: reggel ½8;
Szombaton és első pénteken: reggel is és este is van mise.
2. Köszönjük mindenkinek a lelki hátteret, amit imáikkal nyújtottak az elmúlt esztendőben, és az anyagi támogatást is, amit egyházi hozzájárulásukkal illetve adományukkal biztosítottak! Ennek köszönhető, hogy idén megvásárolhattuk a Közösségi Házat és felújíthattuk a torony melletti két lapos tetőt. Köszönet még egyszer mindazoknak, akik mindebben a segítségünkre voltak!
3. Szombaton, január 8-án az esti mise után, a felnőtt kórusunk „Zenés áhítat” címmel karácsonyi énekeket fog előadni. Mindenki szíves figyelmébe ajánljuk.
4. Jövő vasárnap, január 9-én az esti mise után, amit Mohos Gábor atya fog celebrálni, gyógyító szeminárium lesz. Részletek a plakáton olvashatók.
5. Akik jövő évre szentmise szándékot szeretnének előjegyeztetni, azt a sekrestyében vagy az irodában tehetik meg.
6. Akik szeretnék, hogy hajlékuk megszentelésére kerüljön sor az újesztendőben, január 10-től érdeklődhetnek a sekrestyében vagy a plébánián, illetve telefonon vagy e-mailben.