2010. november 7.

2010. november 7.

Évközi 32. vasárnap

2010. november 7.

1. Ma, első vasárnap lévén, esti mise előtt egyórás Szentségimádás lesz.

2. Szerdán, november 10-én az esti mise után testületi ülés lesz a plébánián.

3. Szombaton, november 13-án a Székesfehérváron található Bory-várat megyünk megtekinteni. A belépés ingyenes lesz, az üzemanyagköltséget pedig az adott jármű utasai adják össze útiköltségként. Idegenvezetőnk a várépítő dédunokája lesz. Jelentkezni péntek délig lehet. Indulás reggel 9-kor a plébánia elől, hazaérkezés délutáni órákban lesz várható. Aki autóval tud jönni, kérjük jelezze, hány szabad helye van még.

4. Jövő hétvégén ünnepli a Rákoscsaba-újtelepi plébánia a templombúcsút, amelyről részletek a Hirdetőtáblán olvashatók. Az előesti misére szombat délután ½ 5-kor indulunk gyalogosan keresztaljával a ligeti templom elől.

5. November 14-én, jövő vasárnap az esti mise után, a Ligeti Gondozási Központ szervezésében jótékonysági koncert lesz templomunkban a Gondozási Központ megsegítésére. Részletek a Hirdetőtáblán olvashatók.