2010. április 18.

2010. április 18.

HIRDETÉSEK

Húsvét 3. vasárnapja
2010. április 18.

1. Most vasárnap elsőáldozás lesz templomunkban a 9-es mise keretében. Kérjük, foglalják imáikba azokat, akik első alkalommal készülnek magukhoz venni Jézust az Oltáriszentség színe alatt!
2. Április 19-én, hétfőn kerül sor a lelkigondozási képzésnek a megbeszélésére a plébánián du. 5-től. Várjuk azokat, akik Egri László előadása után jelezték részvételi szándékukat, és azokat is, akik csak most jelentkeznének.
3. Április 24-én, szombaton az esti 6-os mise után Zilai Zoltánnal beszélgetünk, aki néhány évvel ezelőtt, kerekes székben letekert Lourdes-ba.
4. Április 28-tól, szerdától kezdődik a nyolc hetes Szentlélek szeminárium, amely „Élet a Lélekben” címet viseli. A szeminárium többi alkalmai is szerdánként lesznek az esti mise után. Az újságos asztalnál található lapon, kérjük jelezzék részvételi szándékukat!
5. Május 8-án, szombaton este Simon András grafikus lesz a vendégünk.