2010. március 14.

HIRDETÉSEK

Nagyböjt 4. vasárnapja
2010. március 14.

1. Mai naptól jövő vasárnapig országos Karitász gyűjtés lesz, amelynek keretében tartós élelmiszert gyűjtünk rászorulóknak. Az adományok misék után a sekrestyében, irodai időben a plébánián adhatók le.
2. Az e heti Keresztutat pénteken délután 5-kor a gitáros kórus előimádkozásával végezzük.
3. Jövő vasárnap országos gyűjtés lesz a Szentföld támogatására.
4. Március 20-án, szombaton az esti mise után Dr. Pilling János, pszichiáter, a Semmelweis Egyetem Magatartástudományi Intézet munkatársa "Halálképeink" címmel előadást tart a templomban. Mindenkit szeretettel várunk!
5. Balik Béla atya, a Bp. Szent István bazilika káplánja tartja az idei nagyböjti lelkigyakorlatot a ligeti templomban március 25. 26. és 27-én, csütörtökön, pénteken és szombaton este 6-kor.
Szentmisék előtt és alatt is lesz gyóntatás. Azokon a napokon csak este lesz mise!
6. Virágvasárnap du. 4-től a református gyülekezeti teremben ökumenikus ifúsági találkozó lesz református fiatalokkal.
7. Az idei két zarándoklat:
- Medugorje: 2010. május 10-15. hétfőtől szombatig;
- Ars (Franciaország), Vanney Szent János városába: 2010. augusztus 26-31. csütörtöktől keddig. Erre az útra, jelentkezési határidő: Húsvét vasárnap.
Részletek a Hirdetőtáblán és a honlapon olvashatók.
A jelentkezőktől kérjük adataik bediktálását és az előleg befizetését.