2010. február 21.

HIRDETÉSEK

Nagyböjt 1. vasárnapja
2010. február 21.

1.A héten Hamvazószerda volt, amivel kezdetét vette a nagyböjti szent idő. Aki szerdán nem hamvazkodott, most a szentmise után lehetősége van azt pótolnia.
2.Február 26-án, pénteken este ½ 8-tól a plébánián, filmklub keretében „A mások élete” című film lesz a terítéken.
3.Az elsőáldozás idén április 18-án lesz, vasárnap a 9-es mise keretében. Az illetékes intézményvezetőkkel való megbeszélés alapján, azok a gyerekek is lehetnek nálunk elsőáldozók, akik iskolájukban járnak hittanra és készülnek az elsőáldozásra.
Elsőáldozóknak lesz szülői értekezlet február 28-án, vasárnap a 9-es mise után.
4.Az idei hittanos tábor Pilismaróton lesz június 21-25. között. Részvételi díj 7.500,-/fő. Jelentkezni a Jelentkezési lap kitöltésével lehet, amit hittanórán lehet igényelni.
5.Az idén két helyre készülünk elzarándokolni:
Medugorjébe: 2010. május 10-15. hétfőtől szombatig;
Ars-ba (Franciaország), Vanney Szent János városába: 2010. augusztus 26-31. csütörtöktől keddig.
Részletek a Hirdetőtáblán olvashatók. Az Ars-i út leírása még csak tájékoztató jellegű. Akinek jók az időpontok és szívesen velünk tartana, kérjük jelezze mihamarabb a szándékát a rákosligeti vagy a rákoscsaba-újtelepi plébánián vagy a sekrestyében.