2009. június 28.

HIRDETÉSEK

2009. június 28.

1.) Mai perselyadományukat egyházközségünk egyik árván maradt, 12 éves kislány megsegítésére továbbítjuk, aki közúti balesetben elvesztette mindkét szülőjét. Adományukat hálás köszönjük!
2.) A héten első csütörtök lesz. A reggeli szentmisétől este 7-ig egész napos csendes Szentségimádás lesz.
Pénteken, első péntek lévén, nem csak reggel, hanem este is lesz 7-kor mise. Előspéntekes testvérek a megszokott időben lesznek meglátogatva.
3.) Jövő vasárnap országos gyűjtés lesz az Apostoli Szentszék javára, közismert nevén Péter-fillér gyűjtés. Kérjük a hívek nagylelkű támogatását.
4.) Jövő vasárnap, július 5-én zarándoklat indul Martfűre a Szent Tamás templom búcsújára Tamási József plébános atya meghívására, aki a Torinoi lepelről tartott nálunk előadás. Indulás reggel ½ 8-kor a sekrestye bejárata elől. Feliratkozni Dukátiné Gizikénél lehet, akinek az elérhetősége és a többi információ a Hirdetőtáblán olvasható.
5.) Július 6-tól 10-ig (hétfőtől péntekig) reggel 9-től délután 2-ig napközis tábort szervezünk a plébániára, korhatár nélkül. Jelentkezni a sekrestyében lehet.

JÚLIUSBAN ÉS AUGUSZTUSBAN

- elmarad a szombat reggeli és a vasárnapi ½ 11-es mise, ez azt jelenti, hogy szombaton csak este 7-kor, vasárnap pedig csak reggel 9-kor és este 7-kor lesz mise;

- irodai ügyintézés nem a plébánián, hanem a sekrestyében történik, a hétköznapi és vasárnapi misék után.