2009. június 21.

HIRDETÉSEK

2009. június 21.

1.) Ma az esti mise után Szentlélek szeminárium lesz.
2.) A balatonboglári hittanos táborba szükséges szülői nyilatkozatot, kérjük a kedves szülőktől, a sekrestyében kitölteni és leadni szíveskedjenek.
3.) Július 6-10. (hétfőtől péntekig) reggel 9-től délután 2-ig napközis tábort szervezünk a plébániára korhatár nélkül. Jelentkezni a sekrestyében lehet.
4.) Az ingyenes újságos asztalnál található brossura, amelyen kerületünk összes katolikus plébániájának és templomának fontos információi megtalálhatók.
5.) Jövő vasárnap gyűjtést szervezünk egyházközségünk egyik árván maradt kislány megsegítésére, aki közúti balesetben elvesztette mindkét szülőjét.

JÚLIUSBAN ÉS AUGUSZTUSBAN

- elmarad a szombat reggeli és a vasárnapi ½ 11-es mise, ez azt jelenti, hogy szombaton csak este 7-kor, vasárnap pedig csak reggel 9-kor és este 7-kor lesz mise;

- irodai ügyintézés nem a plébánián, hanem a sekrestyében történik, a hétköznapi és vasárnapi misék után.