2009. március 29.

HIRDETÉSEK

Nagyböjt 5. vasárnapja
2009. március 29.

1.) Most vasárnap országos gyűjtés van a Szentföld javára.
2.) Ma este kezdetét veszi a nagyböjti lelkigyakorlat, amelyet Kémenes Lóránt tűri plébános, gyulafehérvári egyházmegyés atya fog tartani. Hétfőn és kedden csak este 6-kor lesz szentmise. Perselyadományaikat a szórványban élő magyar családok megsegítésére fogjuk továbbítani.
Gyónási lehetőség lesz a lelkigyakorlatos misék előtt, alatt és azt követően is.
3.) A héten első péntek lesz. Szentmise nem csak reggel ½ 8-kor, hanem este is lesz 6.00 órakor.
Délután 5.00 órakor Keresztúti ájtatosságot imádkozunk közösen a templomban.
4.) Pénteken este 7-től a plébánián recski táborról szóló filmnek a megtekintésére és arról való beszélgetésre kerül sor.
5.) Szombaton, április 4-én tavaszi nagytakarítással szeretnénk segíteni idős illetve beteg testvéreknek. Ehhez kérjük azok elérhetőségét, akiknek ily módon tudnánk segíteni, és azok jelentkezését is várjuk, akik ebbe szívesen bekapcsolódnának.
Találkozó reggel 9-kor lesz a templom előtt. Azokat is várjuk, akik valami miatt nem tudtak előre jelentkezni, de módjukban áll segíteniük. Kesztyűket és szerszámokat biztosítunk.
6.) 2009. július 30. – augusztus 7. között zarándoklatot szervezünk Medugorje-be.
UTAZÁS: légkondicionált autóbusszal
ELHELYEZÉS: központhoz közeli panzióban, 2-3 ágyas szobákban (zuhanyzó, toalett)
ELLÁTÁS: reggeli és ebéd
RÉSZVÉTELI DÍJ:
= 23 000 Ft – útiköltség és biztosítás (80 év fölött + 600,- Ft/nap)
= 108 € – szállás és étkezés (6 nap)
Jelentkezni a plébánián vagy Kis Károlynénál lehet.