2009. március 22.

HIRDETÉSEK

Nagyböjt 4. vasárnapja
2009. március22.

1.) Most vasárnap az esti 6-os szentmise után Képmeditáció lesz templomunkban, amelynek témája: A Nagyböjt.
2.) A héten szerdán, Gyümölcsoltó Boldogasszony ünnepén reggel is és este is lesz szentmise.
Pénteken du. 5-kor Keresztutat imádkozunk közösen a templomban.
3.) Jövő vasárnap országos gyűjtés lesz a Szentföld javára.
4.) Az idei nagyböjti lelkigyakorlat március 29-én, 30-án és 31-én lesz (vasárnap, hétfő, kedd), az esti 6-os szentmise keretében, amelyet Kémenes Lóránt tűri plébános, gyulafehérvári egyházmegyés atya fog tartani. Március 30-án és 31-én, vagyis hétfőn és kedden szentmise csak este lesz 6.00 órakor. A lelkigyakorlatos szentmisék perselyadományait a szórványban élő magyar családok megsegítésére fogjuk továbbítani.
Gyónási alkalom a szentmisék előtt, alatt és azt követően is lesz!
5.) Április 3-án, pénteken este 7-től a plébánián recski táborról szóló filmnek a megtekintésére és arról való beszélgetésre kerül sor.
6.) Április 4-én, szombaton tavaszi nagytakarítással szeretnénk segíteni idős vagy beteg testvéreknek. Ehhez kérjük azok elérhetőségét, akiknek ily módon tudnánk segíteni, és azok jelentkezését is várjuk, akik ebbe szívesen bekapcsolódnának.
7.) 2009. július 30. – augusztus 7. között zarándoklatot szervezünk Medugorje-be.
UTAZÁS: légkondicionált autóbusszal;
ELHELYEZÉS: központhoz közeli panzióban, 2-3 ágyas szobákban (zuhanyzó, toalett);
ELLÁTÁS: reggeli és ebéd;
RÉSZVÉTELI DÍJ:
= 23 000 Ft – útiköltség és biztosítás (80 év fölött + 600,- Ft/nap)
= 108 € – szállás és étkezés (6 nap)
Jelentkezni a plébánián vagy Kis Károlynénál lehet.