2009. március 1.

HIRDETÉSEK

Nagyböjt 1. vasárnapja
2009. március 1.

1.) Ma Nagyböjt 1. vasárnapja van. Törekedjünk méltó módon megélni a nagyböjti szent időt, hogy kellőképpen tudjunk felkészülni a Húsvét titkának a megünneplésére.
2.) Ma választások vannak Rákosligeten. Kérünk mindenkit, hogy éljen állampolgári kötelességével és keresztényi értékrenddel mérlegelve adja le voksát.
3.) Ma du. 5-től elsővasárnapi Szentségimádás van a templomban.
4.) Márciustól a szerdai ovis hittanórák nem 5-től hanem ¼ 5-től fognak kezdődni.
5.) Csütörtökön, március 5-én egésznapos Szentségimádás lesz a templomban reggeli szentmisétől este 6-ig.
6.) Pénteken, március 6-án elsőpéntek lesz. Szentmise nem csak reggel, hanem este is lesz 6.00 órakor. Beteg testvéreink a megszokott időben lesznek meglátogatva.
7.) Szombaton, március 7-én gyerekeknek és felnőtteknek szóló kirándulást szervezünk. Indulás reggel 9-kor a plébánia elől, hazaérkezés várhatóan du. 5-kor.
8.) Március 8-án, jövő vasárnap a 9-es mise után szülői értekezlet lesz az elsőáldozók szülei részére.
9.) Jövő vasárnap, március 8-án az esti mise után Szentlélek szeminárium lesz.