2009. február 22.

2009. február 22.

HIRDETÉSEK

Évközi 7. vasárnap
2009. február 22.

1.) Ma országos gyűjtés van a Katolikus iskolák javára. Kedves Testvérek adományait, amit az iskolák fenntartására továbbítunk a Pál Apostol Katolikus Iskola diákjai ill. azok szülei gyűjti össze. Adományaikat hálásan köszönjük.
2.) Ma este 7-től a Vox Nova énekegyüttesnek lesz lemezbemutató koncertje templomunkban.
3.) A héten Hamvazószerdán szigorú böjti napra hív az Egyházunk. Ne feledkezzünk meg, hogy ez azt jelenti, hogy a napi háromszori étkezésből egyszeri jóllakást jelent, amely 18 éves kortól 60 éves korig kötelező. Ez alól felmentve vannak azok, akik nem saját asztaluknál esznek, illetve a betegek és akik ez alól külön felmentést kapnak.
4.) Jövő vasárnap, március 1-én választások lesznek Rákosligeten. Kérünk mindenkit, hogy éljen állampolgári kötelezettségével és keresztényi értékrenddel mérlegelve adja le voksát.
5.) Március 7-én, szombaton gyerekeknek és felnőtteknek szóló kirándulást szervezünk. Indulás reggel 9-kor a plébánia elől, hazaérkezés várhatóan du. 5-kor.
6.) Március 8-án, vasárnap a 9-es mise után szülői értekezlet lesz az elsőáldozók szülei részére.