2007. szeptember 2.

2007. szeptember 2.

1.) Szerdán, szept. 5-én, a hónap első szerdáján, reggel 9.00 órától egésznapos csendes Szentségimádás lesz.

2.) Pénteken, szept. 7-én, a hónap első péntekén este 7.00 órakor is lesz szentmise.

3.) Pénteken, szept. 7-én, az esti szentmise után, városmisszióra való felkészülés keretében megbeszélést tartunk. Erre az alkalomra azokat várjuk a plébániára, akik vállalkoznak az emberek megszólítására.

4.) Szombaton, szept. 8-án tartjuk az utolsó megbeszélést. Délután 3.00 órakor szeretnénk összehangolni azokat a programokat és különböző tevékenységeket, amivel készülünk megszólítani az utca emberét. Ekkor készülnek el a különböző kellékek is. Erre az alkalomra mindenkit szeretettel várunk a hittanterembe.

5.) Szombaton, szept. 8-án, Szűz Mária születése (Kisboldogasszony) ünnepe lesz. Az esti szentmise után vesperást imádkozunk.

6.) Jövő vasárnap, szept. 9-én du. 3.00 órától Fészek Klub összejövetel lesz a plébánián. A nyári élményeknek és a következő programoknak megbeszélésére szeretettel hívjuk a kedves szülőket gyermekeikkel.

7.) Jövő vasárnap, szept. 9-én az esti szentmise után Szentlélek szeminárium lesz.

8.) Szeptember 19-én, szerdán az esti szentmise után testületi ülés lesz.

A hét jeles napjai:

Minden névnapját ünneplő testvérünknek

BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!

SZEPTEMBERI imaapostolság szándékai:

Általános: Hogy a Nagyszebenben folyó ökumenikus gyűlés hozzájárulhasson a valamennyi keresztény közötti egység növekedéséhez, amely egységért az Úr az utolsó vacsorán imádkozott.
Missziós: Hogy minden férfi és női misszionárius örömmel ragaszkodjék Krisztushoz, és így le tudja küzdeni azokat a nehézségeket, amelyekkel a mindennapi életben találkozik.