Hirdetések

Hirdetések

Húsvét

2016. március 27.

1.      Köszönjük a templom takarításában és díszítésében nyújtott segítséget! Az énekkarnak, az áldoztatóknak és a ministránsoknak a szolgálatukat köszönjük, és mindenki másnak a támogatást, amivel lehetővé tették, hogy méltó módon ünnepelhessük a Húsvét ünnepét. 2.  Húsvéthétfőn reggel ½ 8-kor lesz mise.

3.  Húsvéthétfőn a Fonó elmarad, legközelebb április 11-én lesz.

4.  Jövő vasárnap, április 3-án 23 gyermeknek lesz az elsőáldozása. Kérjük, hogy imádkozzanak értük és családjaikért!

5.  Április 4-én, hétfőn lesz a Tamás kör következő találkozója, ahová a gyermekes édesapákat várjuk!

6.  Április 8-án, pénteken lesz a Rákosmenti Keresztény Ifjúsági Közösség következő találkozója, ahová a 25 és 45 év közötti fiatalokat várjuk!

7.  Április 10-én, vasárnap várjuk az esti misére a néhai ministránsokat, akik valaha a rákosligeti templomban ministráltak. Mise után beszélgetés és Agapé lesz a katkörben. Kérjük, jelezzék részvételi szándékukat!