2008. december 28.

HIRDETÉSEK

Szent Család vasárnapja
2008. december 28.

1.) Ma Szent Család vasárnapja van. Ne feledkezzünk meg imádkozni plébániánk családjaiért, hogy a szülők, hivatásuk tudatában élve részesíteni tudják szeretteiket a Jóisten gondoskodó szeretetében. Foglaljuk imáinkba azokat a családokat is, akik fokozott veszélynek vannak kitéve.
2.) Szerdán az év utolsó napja lesz. Hálaadó szentmise este 6.00 órakor lesz, amelynek keretében ismertetve lesznek az elmúlt év eseményei, amelyek plébániánk életében történtek.
3.) Csütörtökön, az Újesztendő első napja parancsolt ünnep: Szűz Mária Isten anyja ünnepe. Azon a napon vasárnapi miserend lesz.
Január 1-e a Béke Világnapja is. Imádkozzunk a világ békéjéért!
4.) Pénteken, a hónap első pénteke lesz. Szentmise nem csak reggel ½ 8-kor, hanem este 6.00 órakor is lesz.
Elsőpénteken a beteg illetve idős testvéreink a megszokott időben lesznek meglátogatva.
5.) A héten a szentmisék rendje következőképpen alakul:
- hétfőn és kedden (dec. 29. és 30.): reggel ½ 8-kor;
- szerdán (dec. 31.): csak este 6-kor;
- csütörtökön (január 1.): vasárnapi miserend;
- pénteken és szombaton (január 2. és 3.): reggel ½ 8-kor és este 6-kor.

Mindenkinek Istentől áldott, boldog Új Esztendőt kívánunk!