2015. október 4.

1.   Köszönjük mindazoknak, akik a templom- és a közösségi ház takarításában segítettek!

2.   Ma az esti misén a sashalmi fiatalok zenélnek, mise után pedig képmeditáció lesz a templomban.

3.   Október 7-én, szerdán ¼ 2-kor lesz Pintér Bözsi néni temetése az újköztemetőben. Lelke üdvéért a csütörtök esti mise lesz felajánlva.

4.  Október 8-án, csütörtökön, Magyarok Nagyasszonya ünnepén reggel ½ 8 és este 7-kor lesz mise.

Centenáriumi programok:

Ø   Október 10. szombat délután 5-kor lesz templomunk búcsúünnepének ünnepi szentmiséje, amelyet Snell György püspök atya fogja celebrálni. Aznap elmarad az esti 7-es szentmise! Köszönettel fogadunk sós illetve édes süteményt az agapéra!

Ø  Október 10-től a közösségi háznál tekinthető meg templomtörténeti kiállításunk.