Húsvétvasárnap

2015. április 5.

1.       Köszönjük a templomi takarításban és díszítésben nyújtott segítséget. Az énekkarnak, az áldoztatóknak és a ministránsoknak a szolgálatukat köszönjük, és mindenki másnak a támogatását, amivel lehetővé tették, hogy méltó módon ünnepelhessük a Húsvét ünnepét.

2.       Húsvétvasárnap szentmise 9-kor, 11-kor és este 7-kor lesz. Ételszentelés a 9-es mise végén lesz.

3.       Húsvéthétfőn csak délelőtt 10-kor és este 7-kor lesz szentmise.

4.       Jövő vasárnap, április 12-én a 9-es mise keretében lesz 18 gyermeknek az elsőáldozása. Imádkozzunk értük és családjaikért, hogy méltó módon tudjanak felkészülni erre a fontos eseményre!

5.       Jövő vasárnap, április 12-én a 11-es mise végén rövid ismertetés lesz a közösségi házban induló „Munkavállalási tanácsadás” tréningről.

6.       Jövő vasárnap, április 12-én templomunk felújítására lesz gyűjtés.

7.       Április 18-án, szombaton délután 5 órakor a „100 éves templomok” fővárosi rendezvénysorozat keretében kerül bemutatásra templomunk is. A belépés díjtalan!

8.       Az újságos asztalon található a Jelentkezési lap és a Tájékoztató az idei Fészek Táborról. Április 15-ig 15%-os kedvezménnyel lehet jelentkezni, és szükség esetén, további támogatás is kérhető.