2008. december 21.

2008. december 21.

HIRDETÉSEK

Advent 4. vasárnapja
2008. december 21.

1.) Ma még tart a hittanteremben az adventi vásár, amelyre szeretettel várjuk kedves testvéreket a szentmisék után. A vásár bevételével plébániánk karitászcsoportjának karitatív tevékenységét támogatjuk.
2.) Ma délután 4.00 órától Fészek klub összejövetel lesz a plébánián.
3.) Ma az esti szentmise után Képmeditáicó lesz a templomban. Mise előtt pedig, ½ 6-tól Vesperást imádkozunk.
4.) Hétfőn és kedden, azaz dec. 22-én és 23-án este 6.00 órától lelkigyakorlatos szentmise lesz templomunkban, amelyet Török Csaba erzsébetvárosi plébános tart. A szentmisék előtt és alatt is lesz gyónási lehetőség.
5.) A héten a szentmisék rendje következőképpen alakul:
- hétfőn és kedden (dec. 22. és 23.): este 6-kor;
- szerdán (dec. 24.): csak éjfélkor;
- csütörtökön és pénteken (dec. 25. és 26.): vasárnapi miserend;
- szombaton (dec. 27.): reggel ½ 8-kor és este 6-kor.
6.) A „Szállást keres a Szent Család” imádság ma az esti mise előtt lesz 5.00 órától, hétfőn és kedden pedig, este ½ 6-tól.
7.) Plébániánk hittanosai szeretettel hívnak mindenkit december 24-én délután 4.00 órakor kezdődő Pásztorjátékra. Előadásukkal szeretnék feleleveníteni a betlehemi eseményeket, hogy Karácsonykor Isten fiának születését mi is gyermeki lelkülettel tudjuk ünnepelni.