Hirdetések

Hirdetések

Nagyböjt 5. vasárnapja

2015. március 22.

 

1.  Ma országos gyűjtés van a Szentföld javára.

2.  A centenáriumi év programjai megtalálhatók a szórólapon, a Hirdetőtáblán és a honlapon. Következő programunk most szombaton, március 28-án lesz, délután 4 órától. Szeretettel várjuk a családokat a közösségi házba színes programokkal: mozi, beszélgetés, játék, együttlét.

3. Köszönettel fogadunk továbbra is személyes hangvételű írásokat és családi ereklyéket, amit a centenáriumi évkönyvbe szeretnénk megjelentetni.

4. A héten szerdán, március 25-én, Gyümölcsoltó Boldogasszony ünnepén templomunkban este 7-kor lesz szentmise.

5. Most pénteken este 6 órakor a keresztúti ájtatosságot templomunk felnőtt kórusának közreműködésével végezzük, két hét múlva pedig, képviselő testület tagjainak a közreműködésével.

6. Nagyböjti lelkigyakorlatos szentmisék március 27-28-29-én, péntek, szombat és vasárnap este 7-kor lesznek. Előtte fél 7-tól, illetve misék után lesz gyónási lehetőség. Következő atyák fognak jönni: pénteken Urbán Gábor atya Rákosszentmihályról, szombaton Balik Béla atya Rákoshegyről, vasárnap pedig Burger Ferenc atya Pécelről.

7. A nagyheti szertartások rendje megtalálható a Hirdetőtáblán, a szórólapon és a honlapon.

8. Július 6-tól 11-ig (hétfőtől szombatig) kerül megrendezésre az Egyházmegyei Ifjúsági Tábor 13-18 év közötti fiataloknak. Kérjük azok jelentkezését, akik szeretnének részt venni. Plébániánk hittanosai plusz támogatással vehetnek részt a táborban.

9. Július 13-tól 17-ig (hétfőtől péntekig) kedvezményes Jubileumi Fészek Tábort szervezünk családoknak Nemesnádudvarra. Részletek a Hirdetőtáblán, a honlapon és a tábori tájékoztatóban olvashatók.