Hirdetések

Hirdetések

Évközi 6. vasárnap

2015. február 15.

 

  1. Ma délután 4 órakor bemutatásra kerül az elkészült közösségi házunk, a Borromei Szent Károly Katolikus Kör.
  2. A 100 éves jubileumra való ráhangolódásként, a mai naptól kis kiállítás lesz megtekinthető a templomban. Továbbra is köszönettel fogadunk kölcsön névvel ellátott fényképeket vagy egyéb ereklyéket, amik közösségünk egy-egy eseményéhez kapcsolódnak.
  3. Az ünnepségsorozatot és az emlékévet március 15-én nyitjuk meg ünnepi szentmisével.
  4. A héten Hamvazószerda lesz, szigorú böjti nap és a nagyböjt kezdete. Törekedjünk még jobban gyakorolni az irgalmasság cselekedeteit.
  5. Jövő vasárnap országos gyűjtés lesz a katolikus iskolák javára.
  6. Február 21-én, szombaton délután ½ 4-kor szülőknek szóló előadás lesz „Hogyan védjem meg a gyermekem a digitális világ veszélyeitől?” címmel a rákoscsabai református közösségi házban. Részletek a plakáton és szórólapon olvashatók.
  7. Március 1-jén, vasárnap délután 17 órakor „A százgyökerű szív” c. összművészti est lesz templomunkban. Prózai részek, mozgásszínházi elemek és Sík Sándor megzenésített versei váltják egymást. A belépés díjtalan.
  8. Március 1-jén, vasárnap az esti mise után Képmeditáció lesz a templomban. A belépés díjtalan.