Ossza meg velünk történetét!

Ossza meg velünk történetét!

 

2015-ben ünnepli a Rákosligeti Magyarok Nagyasszonya Plébánia közössége a templommegáldás századik évfordulóját.

A jeles alkalomra egy évkönyvet írunk, amely reményeink szerint megmutatja közösségünk múltját, jelenét - és talán irányt mutat a jövőre nézve is. Nem csupán a szikár tényekre, adatokra, számokra szorítkozunk, hanem célunk, hogy minden olvasónk, az egyházközség tagjai azt érezhessék, a mű nekik, velük íródott, róluk szól.

 

SZÁMÍTUNK AZ ÖN TÖRTÉNETÉRE IS!

Kérjük, írja le személyes élményeit, avasson be minket életének olyan meghatározó pillanataiba, amelyek ide, ehhez a plébániához kötik Önt! Ossza meg velünk, mit jelent ehhez a közösséghez tartozni, és mit ad hozzá életéhez a hite! Idézzen fel egy-egy ünnepet, kirándulást, lelkigyakorlatot, vagy más meghatározó eseményt!

Személyes hangvételű írásaikat, visszaemlékezéseiket, élménybeszámolóikat elküldhetik a ligeti.misszio@gmail.com email címre, vagy leadhatják személyesen a sekrestyében vagy a plébánián!

Beküldési határidő: 2015. május 1.