2015. január 18.

1.  Keddenként este 6-tól folytatódnak az énekkari próbák, ahová szeretettel várunk új tagokat is. Mint tudjuk, idén lesz templomszentelésünk 100. évfordulója, amelyre a kórus is elkezdi a felkészülést.

2. Január 22-én, csütörtökön este 6-kor lesz az idei ökumenikus imaest a református templomban.

3. Január 24-én, szombaton lesz a Szent Pál templom búcsúünnepe. Az ünnepi műsor du. ½ 5-kor kezdődik, az ünnepi mise pedig este ½ 7-kor. Részletek a Hirdetőtáblán olvashatók

4. A január 26-án, hétfőn induló jegyes kurzusra még csatlakozhat 1 vagy 2 jegyespár. Olyan párok is jelentkezhetnek, akik másutt szeretnék esküvői szertartásukat megszervezni. Jelentkezni ligeti.misszio@gmail.com e-mail címen, vagy plébánia telefon/fax elérhetőségén lehet: +36-1/257-9427.

5. A Katolikus Farsangra, KAFA 2015-re, amely január 31-én lesz, még lehet jegyet elővételezni. A belépő jegy ára 2.000 Ft, 12 év alattiaknak 500 Ft, amely magába foglalja a vacsorát is. Akik nem kívánnak részt venni a farsangon, támogatói jegy megvásárlásával támogathatják a rendezvényt. A tombola-, a belépő- és a támogatói jegyek ára a katolikus kör belső berendezésére lesznek fordítva. Köszönettel fogadunk idén is tombola felajánlásokat.

6. Február 7-én, szombat este lesz a Kaszap Bál a Vigyázó Sándor Művelődési Házban. A vacsorát is magába foglaló 4.000 forintos jegy, vagy 1.000 forintos műsorjegy illetve 5.000 forintos támogatói jegy megvásárlásával Kaszap István Alapítvány karitatív tevékenységét támogatják. Részletek a Hirdetőtáblán olvashatók.