Hirdetések

Hirdetések

Szent Család vasárnapja

2014. december 28.

1. Szent Család ünnepén, ma a 9-es misén a családok megáldása lesz.

2. Köszönjük mindenkinek egész éves munkáját, kiemelt módon: Baán László világi elnökünknek, sekrestyési szolgálatát Lovászi Margit néninek, kántori szolgálatát Czermanné Borus Áginak, karnagyi szolgálatát Nyerges Jutkának, és templom takarítását Lovászi Vendelnek. Köszönjük továbbá a templomdíszítőknek, a kórusnak és a ministránsoknak a liturgia szolgálatát, karitász munkatársaknak pedig a rászoruló testvéreink szolgálatát.

3. Köszönjük azoknak is, akik egyházi hozzájárulásukkal anyagilag támogatták plébániaközösségünket. A hozzájárulás személyesen a sekrestyében vagy irodában, csekken vagy átutalással fizethető be.

4. Ünnepi miserend:

·      2014. december 31. szerda, Szilveszter napja:

-       17:00 évvégi hálaadó mise

-       23:30 csendes hálaadás és képes visszatekintés (templom nyitása 23:15)

·      2015. január 1. csütörtök, Új évi miserend: 10:00 és 19:00

·      2015. január 6. kedd, Vízkereszt ünnepi miserend: ½ 8 és 19:00

5. A katolikus körben vidám játékos Óév búcsúztató estét szerveznek szilveszterkor felnőttek részére, ahová már csak néhány érdeklődő jelentkezését tudják fogadni. Részletes információk a szórólapon és a Hirdetőtáblán olvashatók.

6. 2015. január 26-tól, hétfőtől újabb Jegyes kurzust indítunk. Olyan fiatal párok is jelentkezhetnek, akik másutt szeretnék az esküvői szertartást megszervezni. Jelentkezni ligeti.misszio@gmail.com e-mail címen, vagy plébánia telefon/fax elérhetőségén lehet: +36-1/257-9427.

7. A Katolikus Farsangra, KAFA 2015-re, amely január 31-én lesz, már lehet jegyet venni. A belépő jegy ára 2.000 Ft, 12 év alattiaknak 500 Ft, amely magába foglalja a vacsorát is. Akik nem kívánnak részt venni a farsangon, támogatói jegy megvásárlásával támogathatják a rendezvényt. A tombola-, belépő és támogatói jegyek ára a katolikus kör belső berendezésére lesznek fordítva. Köszönettel fogadunk idén is tombola felajánlásokat.