Évközi 32. vasárnapja

2014. november 9.

1.        Novemberben idén is fel lesznek ajánlva a pénteki misék azokért az elhunyt szeretteinkért, akiknek nevét az oltár előtt található miseszándék-kosárba helyezhetnek el a kedves Testvérek. Papír, toll és boríték az újságos asztalon található. Adományaik a rászorulók megsegítésére lesznek fordítva.

2.        Napközben újból nyitva van a templom előtere csütörtöktől vasárnapig.

3.        Elkezdődött a templom fűtési szezonja. Kérjük, hogy érkezéskor illetve elmenetelkor minden ajtót szíveskedjenek becsukni.

4.        Külön köszönetet mondunk mindazoknak, akik a fűtési szezonban nagyobb összeggel támogatják közösségünk életét!

5.        Most hétvégén templomunk felújítására gyűjtünk. Számítunk kedves Testvérek nagylelkű támogatására! Tavasszal szeretnénk felújítani legalább a tornyot és a főbejárati homlokzatot.

6.        Bérmálási képek megtekinthetők és rendelhetők a sekrestyében.

7.        Szombaton, november 15-én este ½ 6-kor kezdődik az újtelepi templombúcsú ünnepi szentmise, amelyre szeretettel hívnak mindenkit. Tőlünk ½ 5-kor lesz az indulás keresztaljával a templom elől.

8.        November 22-én, szombaton délelőtt ½ 9-től Kaszap István Alapítvány lelki napra hív mindenkit a Pál Apostol Iskolába. Meghívott vendég Snell György atya, főegyházmegyénk új segédpüspöke. Tanúságot tesz Csopják házaspár. Részletek a Hirdetőtáblán olvashatók.

9.        Katalin bálba hívják november 28-án, pénteken a rákosmenti plébániák 13-18 év közötti fiataljait a Pál Apostol Iskolába. Belépő: elővételben 500 Ft, helyszínen 800 Ft; vagy lányoknak 1 tálca sütemény, fiúknak 2 liter üdítő.