Évközi 31. vasárnapja

2014. november 2.

1.       Ma Halottak napja is van. Az esti mise elhunyt szeretteinkért és plébániaközösségünk elhunyt jótevőiért lesz felajánlva.

2.       Novemberben idén is fel lesznek ajánlva a pénteki misék azokért az elhunyt szeretteinkért, akiknek nevét az oltár előtt található miseszándék-kosárba helyezhetnek el a kedves Testvérek. Papír, toll és boríték az újságos asztalon található. Adományaik a rászorulók megsegítésére lesznek fordítva.

3.       A héten elkészül az ideiglenes védőtető a főbejáratnál, így napközben újból nyitva lesz a templom előtere.

4.       Elkezdődött a templom fűtési szezonja. Kérjük, hogy érkezéskor illetve elmenetelkor minden ajtót szíveskedjenek becsukni.

5.       Külön köszönetet mondunk mindazoknak, akik fűtési szezonban nagyobb összeggel támogatják közösségünk életét!

6.       Elsőpéntekes testvéreink a héten, csütörtökön lesznek meglátogatva.

7.       A héten első csütörtök lesz. Most is egész nap nyitva szeretnénk tartani a templomot, amihez kérünk jelentkezőket a sekrestyében de. 9 és du. 4 óra közötti időre.

8.       Most péntektől folytatódnak a ministráns próbák kezdő ministránsoknak. Minden hónap első vasárnapján pedig, du. 4-től közös foglalkozások lesznek minden ministránsnak. Ma délután lesz az első.

9.       Jövő hétvégén, a hónap 2-ik vasárnapja lévén, templomunk felújítására gyűjtünk. Számítunk kedves Testvérek nagylelkű támogatására!