Évközi 30. vasárnapja

2014. október 26.

1.       Most szombaton 18-an részesültek a bérmálás szentségében. Imádkozzunk értük, hogy egész életükben bátran merjék kamatoztatni a Szentlélek ajándékait.

2.       Köszönjük mindazoknak, akik a templom takarításával és díszítésével, valamint liturgikus szolgálatukkal ünnepélyessé tették a bérmálás ünnepét.

3.       Szombaton, november 1-én Mindenszentek ünnepe lesz, kötelező ünnep. Templomunkban szentmise reggel ½ 8-kor és este 7-kor lesz. Az esti mise elhunyt szeretteinkért és plébániaközösségünk elhunyt jótevőiért lesz felajánlva.

4.       Novemberben azokért az elhunyt szeretteinkért is fel lesznek ajánlva a pénteki misék, akiknek nevét az oltár előtt található miseszándék-kosárba helyeznek el a kedves Testvérek. Adományaik a rászorulók megsegítésére lesznek fordítva.

5.       Péntekenként folytatódnak a ministráns próbák kezdő ministránsoknak, minden hónap első vasárnapján pedig, du. 4-től minden ministránsnak.