Évközi 27. vasárnapja

2014. október 5.

1.      Köszönjük mindazok áldozatos munkáját, akik részt vettek a búcsú előtti templom takarításában és díszítésében, valamint a katolikus kör takarításában és az agapé előkészítésében!

2.      Októberben minden nap közösen imádkozzuk a Rózsafüzért a templomban reggeli mise után, illetve az esti mise előtt.

3.      Szerdán, október 8-án, Magyarok Nagyasszonya és templomunk védőszentjének ünnepén reggel ½ 8-kor és este 7 órakor lesz szentmise.

4.      A héten elkezdődik a kezdő keresőknek valamint a haladó érdeklődőknek szóló Bibliaóra. Kezdő keresőket szerdán az esti mise után a plébániára, míg a Biblia részletei iránt érdeklődőket pénteken este ½ 6-ra várjuk szeretettel a templomba. A további alkalmak minden hónap 2. és 4. hetében lesznek.

5.      A bérmálkozandók és hozzátartozóik gyónási alkalma és a főpróba szombaton, október 11-én du. 4 órakor lesz.

6.      Jövő hétvégén templomunk felújítására gyűjtünk. Tavasszal szeretnénk elkezdeni a főbejárati homlokzat és a templomtorony teljes felújítását. Számítunk kedves Testvérek nagylelkű támogatására!

7.      Jövő vasárnap az esti mise után Képmeditáció lesz templomunkban a Zsoltárok könyvéből vett gondolatokkal.