2014. szeptember 21.

1.      Templomunk búcsúünnepét október 5-én üljük meg. Az ünnepi szentmisét de. 10-kor Burger Ferenc atya, péceli plébános celebrálja. Aznap csak de. 10-kor és este 7-kor lesz mise.

2.      Búcsúi templomtakarítás most szombaton, szeptember 27-én reggel ½ 8-tól lesz. Kérjük mindazok segítségét, akik ily módon is támogatni kívánják közösségünket.

3.      Ministráns próba október 5-én lesz, reggel 8-tól mindazoknak, akik az ünnepi misén ministrálnak. Próba után közös reggeli lesz a plébánián.

4.      Októbertől „Élet a Lélekben” szeminárium indul az újtelepi plébánián péntekenként este 7-től.

5.      Kedves Testvérek szíves figyelmébe szeretnénk ajánlani a katolikus sajtót, ami az újságos asztalnál található. Törekedjünk tudatosan megválasztani az információforrásokat.