2007. augusztus 12.

2007. augusztus 12.

1.) Szerdán, augusztus 15-én Szűz Mária mennybevételének (Nagyboldogasszony) ünnepe lesz. Ne feledkezzünk meg arról, hogy ez egyike annak a három főünnepnek (Karácsony és Újév mellett), amelyekre az Anyaszentegyház minden hívő gyermekét magától értetődő kötelezettséggel várja szentmisére.
Szentmisék reggel 9.00-kor és este 7.00-kor lesznek.

2.) A városmisszió következő plébániai megbeszélése augusztus 26-án, vasárnap lesz, az esti szentmise után.

3.) A Lourdes-i zarándoklat megbeszélése szeptember 1-én, szombaton lesz az esti szentmise után. Aki még nem fizette be a teljes összeget, a sekrestyében vagy az utazási irodában rendezheti a befizetést.
Aki nem egyénileg szeretné rendezni utasbiztosítását, 2.500 Ft befizetéssel csoportos utasbiztosítást igényelhet.

A hét jeles napjai:

Minden névnapját ünneplő testvérünknek

BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!

AUGUSZTUSI imaapostolság szándékai:

Általános: Hogy mindazok, akik belső nehézség és megpróbáltatás pillanatait élik meg, Krisztusban megtalálják azt a világosságot és támaszt, amely elvezeti őket a hiteles boldogság felfedezésére.
Missziós: Hogy az Egyház Kínában egyre nagyobb belső összetartásról tanúskodjék, és kinyilváníthassa a Péter utódával való tényleges és látható közösségét.