Hirdetések

Hirdetések

Évközi 24 vasárnap

2014. szeptember 14.

 

1.  A múlt héten 449.200 forint gyűlt össze a templom javára, amit ezúton is köszönünk! A képviselőtestület javaslatára, megvizsgálva a rendelkezésre álló lehetőségeket, a templom főbejárati részét és a tornyot tavasszal fogjuk tudni felújítani. Addig minden hónap 2. vasárnapján a felújításra gyűjtünk.

2.  Szerdai testületi ülést követően, a benyújtott névjavaslatok alapján, a közösségi házunk Borromei Szent Károly Katolikus Kör nevet viseli. A névválasztás elődeink iránti tiszteletünket is kifejezi.

3.  Akik elsőáldozók szeretnének lenni, még a héten csatlakozhatnak a pénteken du. 2-kor kezdődő felkészüléshez. Szeptember 28-án, vasárnap a 9-es mise után szülői értekezletet tartunk.

4.  Templomunk búcsúünnepe október 5-én lesz. Az ünnepi szentmise de. 10-kor fog kezdődni.

5.  Bérmálás templomunkban október 25-én, szombaton du. 5 órakor lesz.