2014. július 6.

1.        Omlásveszély miatt a templom főbejárata, átmenetileg zárva van. Közlekedni az oldalajtón lehet. Ebben az időszakban napközben nem lesz nyitva a templom.

2.        Megjelent a Ligeti Misszió c. újságunk legújabb száma. Az előállítási költség árával az épülő közösségi házunkat támogatják.

3.        Jövő vasárnap du. 4-kor lesz a közösségi ház jelenlegi állapotának a bemutatása. Kiskorúak csak felnőtt családtag kíséretében vehetnek részt.

4.        A mai napon még leadhatók a javaslatok a közösségi ház elnevezésére.

5.        Keresünk szociológus szakembert, aki vállalni tudja egy tanulmány megírását a Jubileumi évkönyvbe.

6.        Júliusban és augusztusban nyári irodai- és hétvégi miserend van. Így vasárnap csak reggel 9-kor és este 7-kor van szentmise. Irodai ügyintézés nem a plébánián, hanem a sekrestyében történik a hétköznapi és vasárnapi misék után.