Hirdetések

Hirdetések

Húsvét 6. vasárnapja

2014. május 25.

 

1.        Még a héten imádkozzuk utoljára minden nap közösen a májusi litániát: hétfőn kedden és csütörtökön reggel 8-kor, szerdán, pénteken és szombaton este ½ 7-kor.

2.        Örömmel adjuk hírül, hogy a Rákosmenti Katolikus Plébániák Ping-pong Bajnokság kupáját idén is a plébániánk hozta el. A honlapon képes beszámoló is megtekinthető lesz az eseményről.

3.        Szombaton, június 7-én, reggel 9-től Rákosmenti Ifjúsági Találkozó lesz a Pál Apostol Iskolában 13-25 év közötti fiataloknak. Várható programok: előadás, csoportbeszélgetés, szentmise, gyónási lehetőség, foci, méta, kosár, brazil tánc, kézműves. Helyszíni regisztrálás esetén a részvételi díj 500,- forint.

4.        Közösségi háznál már a gépészeti munkák zajlanak. Szeretettel kérjük támogatásukat a 7 millió forint összegyűjtéséhez, hogy a burkolásra, festésre és kertrendezésre is még a nyáron sor kerülhessen. Így lehetőségünk lenne, hogy templomunk búcsúünnepén ott legyen megterítve az agapéra!