2021. augusztus 29.

• A hét szentjei: ke.: a prímási bazilika felszentelése; pé.: Nagy Szt. Gergely pápa és egyháztanító; vas.: Kalkuttai Szt. Teréz szűz emléknapja van.
  • 1-jén, szerdán karitatív fodrászat lesz 14.00-19.00-ig a Katkörben!
  • 5-12 között különleges miserend lesz érvényben, amely igazodik majd az Eucharisztikus Kongresszushoz:
  •     5-én, vasárnap 9.00-kor lesz csak szentmise.
  •     6-11-ig minden hétköznap 7.30-kor.
  •     12-én, vasárnap 19.00-kor lesz csak szentmise.
  • Tegyünk tanúságot a hitünkről, és próbáljuk ezt a hetet arra szánni, hogy annak tanítását és közösségi oldalát megéljük és elmélyítsük magunkban!
  • 4-én, szombaton az esti szentmisét követően Requiem lesz a templomunkban a járvány alatt elhunytakért.
  • A NEK kapcsán szeptember első hetében még nem tartunk irodai szolgálatot.
  • Mária kiállítás lesz a NEK alatt. Részletek a faliújságon!
  • Következő szombaton a felnőtt kórus tagjai takarítják a templomot. Köszönöm a gitáros kórus tagjainak a mostani takarítást!
  • Nyári hónapokban (augusztus végéig) a szokott módon alakul az iroda nyitva tartása: a szentmisékhez kötődően a sekrestyében lesz módunk ügyeket intézni. (+36 30/674 8672; ligeti.misszio@gmail.com)
  • Covidos betegeink számára a főegyházmegye sürgősségi betegellátó szolgálatát kell kihívni: + 36 1 / 213 9620.
  • A Katolikus Temetőlelkészség elérhetősége: +36 1/709 9999; info@temetolelkeszseg.hu.
  • A FONÓ kreatív kör továbbra is szeretettel kínál háromrétegű, mosható maszkokat. Alapvetően ingyen adjuk őket, de adományokat elfogadunk, amelyekkel a Karitászt tudjuk támogatni. Elérhetőségek: Palánk Judit +36-70-943-5474; Jankovits Judit +36-30-784-9431 ligeti.katkor@gmail.com

„Hallgassatok rám mindnyájan, és értsétek meg!”

(Mk 7,14b)