2021. február 7.

• A hét ünnepei: sze.: Szt. Skolasztika szűz; csüt.: A Lourdes-i Boldogságos Szűz Mária – betegek világnapja;  vas.: Szt. Cirill szerzetes és Szt. Metód püspök, Európa társvédőszentjeinek ünnepe van.
  • Az ünnep okán, a most vasárnapi szentmisék után Balázs-áldásban részesülhetünk!
  • 10-én, szerdán 19.00-tól képviselőtestületi ülés lesz.
  • 14-én, vasárnap a 11.00 órai szentmise keretében szolgáltatjuk ki a betegek szentségét, azok számára, akik erre jelentkeztek a sekrestyében, vagy telefonon, vagy emailben. A szentség felvételéhez a megszentelő kegyelem állapotában kell lenni, tehát szükség esetén szentgyónáshoz kell járulnunk előtte! Igyekezni fogunk a körülményekhez képest még inkább tekintettel lenni a biztonsági előírásokra, ezért azt is kérném, hogy aki nem érintett, vagy nem hozzátartozó, az lehetőleg ezen a vasárnapon ne erre a szentmisére jöjjön!
  • Aki szeretne bekapcsolódni plébániánk email listájába, a sekrestyében tud feliratkozni!
  • Következő szombaton a Tamáskör tagjai takarítják a templomot. Köszönöm a felnőtt hittanosoknak a mostani takarítást!
  • A FONÓ kreatív kör továbbra is szeretettel kínál háromrétegű, mosható maszkokat. Alapvetően ingyen adjuk őket, de adományokat elfogadunk, amelyekkel a Karitászt tudjuk támogatni. Elérhetőségek: Palánk Judit +36-70-943-5474; Jankovits Judit +36-30-784-9431 ligeti.katkor@gmail.com

„Nagyon korán, a hajnali szürkület előtt felkelt, kiment,
elment egy lakatlan helyre, és ott imádkozott.”

(Mk 1,35)