2021. január 31.

• A hét ünnepei: ke.: Urunk bemutatása (Gyertyaszentelő Boldogasszony); sze.: Szt. Balázs püspök és vértanú; pé.: Szt. Ágota szűz és vértanú; szo.: Miki Szt. Pál és társai vértanúk ünnepe van.
  • Febr. 1-jén, hétfőn este Tamáskör lesz online formában. Várunk új tagokat is szeretettel!
  • Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe alkalmából kedden, 18.00-tól szentmise és körmenet lesz templomunkban.
  • 3-án, szerdán 20.30-tól felnőtt hittan lesz online formában.
  • A szerdai ünnep okán, a következő vasárnapi szentmisék után Balázs-áldásban részesülhetünk!
  • 14-én, vasárnap a 11.00 órai szentmise keretében szolgáltatjuk ki a betegek szentségét, azok számára, akik erre jelentkeztek a sekrestyében, vagy telefonon, vagy emailben. A szentség felvételéhez a megszentelő kegyelem állapotában kell lenni, tehát szükség esetén szentgyónáshoz kell járulnunk előtte! Igyekezni fogunk a körülményekhez képest még inkább tekintettel lenni a biztonsági előírásokra, ezért azt is kérném, hogy aki nem érintett, vagy nem hozzátartozó, az lehetőleg ezen a vasárnapon ne erre a szentmisére jöjjön!
  • Aki szeretne bekapcsolódni plébániánk email listájába, a sekrestyében tud feliratkozni!
  • Következő szombaton a felnőtt hittanosok takarítják a templomot. Köszönöm a felnőtt kórus tagjainak a mostani takarítást!
  • A FONÓ kreatív kör továbbra is szeretettel kínál háromrétegű, mosható maszkokat. Alapvetően ingyen adjuk őket, de adományokat elfogadunk, amelyekkel a Karitászt tudjuk támogatni. Elérhetőségek: Palánk Judit +36-70-943-5474; Jankovits Judit +36-30-784-9431 ligeti.katkor@gmail.com

„Álmélkodtak a tanításán, mert úgy tanította őket,

mint akinek hatalma van, nem pedig úgy, mint az írástudók.”

(Mk 1,22)