2020. október 11.

• A hét ünnepei: csüt.: Avilai Szt. Teréz szűz és egyháztanító; pé.: Szt. Hedvig szerzetesnő; szo.: Antiochiai Szt. Ignác vértanú püspök; vas.: A missziók vasárnapja, valamint Szt. Lukács evangélista ünnepe lesz.
  • 12-én, hétfőn 16.30-tól FONÓ Kreatív Kör lesz a közösségi házban.
  • 14-én, szerdán 14.00-19.00-ig Karitatív fodrászat lesz a Katkörben.
  • Szintén szerdán, az esti szentmisével kezdve Keresők hittana lesz a plébánián.
  • 15-én, csütörtökön 10.00-tól Bölcső klub lesz a közösségi házban.
  • 21-én, szerdán 20.30-tól felnőtt hittan lesz a plébánián.
  • 25-én, vasárnap a 9.00 órai szentmisében lesz az elsőáldozás. Szeretnék kérni mindenkit, hogy a vírushelyzet miatt, aki nem hozzátartozó, lehetőleg ne erre a szentmisére jöjjön azon a vasárnapon! Aki érdeklődne, az interneten keresztül (a honlapról és a facebookról is) tudja követni az eseményt élőben. Köszönöm a megértést és az imákat az elsőáldozókért és családjukért!
  • 26-án, hétfőn 12.00-18.00 között Véradás lesz a Katkörben. Részletek a faliújságon!
  • Köszönöm mindenkinek, aki a Missziós kereszt, vagy a búcsú előkészületeiben, levezénylésében részt vett!
  • Megjelent a Ligeti ívek legújabb száma.
  • Következő szombaton az Ifjú Párok Csoportjának tagjai takarítják a templomot. Köszönöm a cserkészeknek a mostani takarítást!
  • Októberben mindennap rózsafüzért imádkozunk. Az esti szentmisék előtt félórával, illetve a reggeli szentmisék után, kedden, pedig 8.00-tól. Keddenként 7.30-tól szentmise lesz. Jöjjünk minél többen!
  • A FONÓ kreatív kör továbbra is szeretettel kínál háromrétegű, mosható maszkokat. Alapvetően ingyen adjuk őket, de adományokat elfogadunk, amelyekkel a Karitászt tudjuk támogatni. Elérhetőségek: Palánk Judit +36-70-943-5474; Jankovits Judit +36-30-784-9431 ligeti.katkor@gmail.com

„Menjetek tehát a főutakra,
és akit csak találtok, hívjátok el a menyegzőre!”

(Mt 22,9)