2020. október 4.

• A hét ünnepei: ke.: Szt. Brúnó áldozópap; sze.: Rózsafüzér Királynője; csüt.: Magyarok Nagyasszonya, Magyarország főpatrónája; vas.: Szt. XXIII. János pápa ünnepe lesz.
  • Ez a vasárnap a Terménybetakarításért való hálaadás napja.
  • 5-én, hétfőn 19.30-tól Tamáskör lesz a közösségi házban.
  • 7-én, szerdán a felnőtt hittan a Missziós Kereszt körüli imába kapcsolódik be.
  • 3-8-ig templomunkban van a Missziós kereszt. A program részletezve a plakáton!
  • 9-én, pénteken az esti szentmise után Játékest lesz a Katkörben, minden óvintézkedést betartva.
  • 11-én, vasárnap 10.00-kor lesz a templomunk búcsúja, melyen Fejes Csaba az esztergomi szeminárium prefektusa lesz az ünnepi mise celebránsa és szónoka. Ezen a vasárnap délelőttön más mise nem lesz a templomunkban. A szentmisét követően egy jelképes, de minden óvintézkedésnek megfelelő agapét tartunk majd.
  • Délután 17.00-tól félórás, rövid koncert, majd ünnepélyes vesperás lesz a templomunkban. Ezt követően lesz rózsafüzér és szentmise.
  • 14-én, szerdán 14.00-19.00-ig Karitatív fodrászat lesz a Katkörben.
  • Szintén szerdán, az esti szentmisével kezdve Keresők hittana lesz a plébánián.
  • Októberben mindennap rózsafüzért imádkozunk. Az esti szentmisék előtt félórával, illetve a reggeli szentmisék után, kedden, pedig 8.00-tól. Keddenként 7.30-tól szentmise lesz. Jöjjünk minél többen!
  • 10-től elindítjuk a bérmálási felkészítőt a templom hittantermében. Kéthetente szombat este a szentmise után lesznek az alkalmak. Jelentkezni még a héten, a sekrestyében lehet.
  • Következő szombaton a cserkészek takarítják a templomot. Köszönöm a nagytakarítás résztvevőinek a mostani takarítást!
  • Megjelent a Ligeti ívek legújabb száma. Az ingyenes újságok asztalán megtaláljuk!
  • A FONÓ kreatív kör továbbra is szeretettel kínál háromrétegű, mosható maszkokat. Alapvetően ingyen adjuk őket, de adományokat elfogadunk, amelyekkel a Karitászt tudjuk támogatni. Elérhetőségek: Palánk Judit +36-70-943-5474; Jankovits Judit +36-30-784-9431 ligeti.katkor@gmail.com

„A fiamat majd tiszteletben tartják.”

(Mt 21,37)