2020. szeptember 20.

• A hét ünnepei: hé.: Szt. Máté apostol és evangélista; sze.: Pietrelcinai Szt. Pió áldozópap; csüt.: Szt. Gellért vértanú püspök; szo.: Szt. Kozma és Szt. Damján vértanúk; vas.: A Szentírás vasárnapja, valamint Páli Szt. Vince áldozópap ünnepe van.
  • Ez a vasárnap az Elvándorlók és menekültek világnapja, a következő vasárnap, pedig a Terménybetakarításért való hálaadás napja.
  • Vasárnap templomunk felújítására gyűjtünk. Isten fizesse meg!
  • 23-án, szerdán 19.00 órai szentmisét követően indul a Keresők Csoportja a plébánián.
  • Okt. 4-8-ig templomunkban lesz a Missziós kereszt. A program szervezés alatt, de mindenkit várunk szeretettel, hogy az Eucharisztikus Kongresszus jelképében is Krisztussal töltsünk időt!
  • Ha lesz elegendő jelentkező, októbertől bérmálási felkészítőt indítunk a templomi hittanteremben. Kéthetente szombaton az esti szentmise után lesz, okt 10-től. Jelentkezni a sekrestyében lehet.
  • Következő szombaton az Ifjúsági hittan tagjai takarítják a templomot. Köszönöm a Tamáskör tagjainak a mostani takarítást!
  • Előre jelzem, hogy templomunk búcsúja október 11-én, 10.00-tól lesz megtartva.
  • A FONÓ kreatív kör továbbra is szeretettel kínál háromrétegű, mosható maszkokat. Alapvetően ingyen adjuk őket, de adományokat elfogadunk, amelyekkel a Karitászt tudjuk támogatni. Elérhetőségek: Palánk Judit +36-70-943-5474; Siket Rita +36+30-/426-3445; Jankovits Judit +36-30-784-9431 ligeti.katkor@gmail.com

„Vedd, ami a tiéd, és menj!
Én az utolsónak is annyit akarok adni,
mint neked.”

(Mt 20,14)