2020. szeptember 13.

• A hét ünnepei: hé.: A Szent Kereszt felmagasztalása; ke.: A Fájdalmas Szűzanya; sze.: Szt. Kornél pápa és Szt. Ciprián püspök vértanúk; csüt.: Bellarmin Szt. Róbert püspök és egyháztanító; szo.: Szt. Januáriusz vértanú püspök; vas.: Kim Taegon Szt. András áldozópap, Csong Haszang Szt. Pál és társaik vértanúk emléknapja van.
  • Vasárnap a Szentföld javára lesz gyűjtés. Isten fizesse meg! Templomunk felújítására a következő hétvégén gyűjtünk.
  • Kivételesen 14-én, hétfőn tartja összejövetelét a Tamáskör, a szokásos 19.30-as kezdettel a Katkörben. Várunk új tagokat is a fiatal apukák körébe!
  • A gitáros kórus minden kedden 17.30-19.00-ig tartja próbáit a Katkörben, amelyre új tagokat is szeretettel vár!
  • 16-án, szerdán 14.00-19.00-ig Karitatív fodrászat lesz a Katkörben.
  • Szintén szerdán, 20.30-tól Felnőtt hittan lesz a plébánián.
  • A Bölcső klub 17-én, csütörtökön 10.00-tól folytatódik. Szeretettel várnak új tagokat is!
  • 23-án, szerdán 19.00 órai szentmisét követően indul a Keresők Csoportja a plébánián.
  • Következő szombaton a Tamáskör tagjai takarítják a templomot. Köszönöm a felnőtt hittan tagjainak a mostani takarítást!
  • Köszönöm a Plébániai nap szervezőinek és segítőinek a fáradozását!
  • Előre jelzem, hogy templomunk búcsúja október 11-én, 10.00-tól lesz megtartva.
  • A FONÓ kreatív kör továbbra is szeretettel kínál háromrétegű, mosható maszkokat. Alapvetően ingyen adjuk őket, de adományokat elfogadunk, amelyekkel a Karitászt tudjuk támogatni. Elérhetőségek: Palánk Judit +36-70-943-5474; Siket Rita +36+30-/426-3445; Jankovits Judit +36-30-784-9431 ligeti.katkor@gmail.com

„Így tesz majd mennyei Atyám is veletek,
ha szívből
meg nem bocsátotok egymásnak.”

(Mt 18,35)