2020. szeptember 6.

• A hét ünnepei: hé.: Szt. Márk, Szt. István és Szt. Menyhért áldozópapok, kassai vértanúk; ke.: Szűz Mária születése (Kisboldogasszony); szo.: Szűz Mária szent neve; vas.: Aranyszájú (Krizosztomosz) Szt. János püspök és egyháztanító emléknapja lesz.
  • 11-én, pénteken 16.00-tól elsőáldozók szülői értekezlete és hittana lesz a templomban.
  • 12-én, szombaton Plébániai napot tartunk a Katkörben. Mindenkit várunk szeretettel a közös együttlétre! Előzetes jelentkezést kérünk: az ingyenes újságok asztalán, vagy a Katkör email címén (ligeti.katkor@gmail.com).
  • 13-án, vasárnap 11.00-kor tartja búcsúját a rákoskeresztúri templom. Lehetőség szerint kapcsolódjunk be a szentmisébe és imádkozzunk szomszédainkért!
  • Jövő vasárnap a Szentföld javára lesz gyűjtés. Isten fizesse meg!
  • Az ifjúsági hittan péntekente az esti szentmisével kezdődően tartja összejöveteleit a plébánián, szept. 11-től. Mindenkit várunk szeretettel!
  • A gitáros kórus minden kedden 17.30-19.00-ig tartja próbáit a Katkörben, amelyre új tagokat is szeretettel vár!
  • A Bölcső klub 17-én, csütörtökön 10.00-tól folytatódik. Szeretettel várnak új tagokat is!
  • Kivételesen 14-én, hétfőn tartja összejövetelét a Tamáskör, a szokásos 19.30-as kezdettel a Katkörben. Várunk új tagokat is a fiatal apukák körébe!
  • 16-án, szerdán 14.00-19.00-ig Karitatív fodrászat lesz a Katkörben.
  • Következő szombaton a felnőtt hittan tagjai takarítják a templomot. Köszönöm a felnőtt kórus tagjainak a mostani takarítást!
  • Előre jelzem, hogy templomunk búcsúja október 11-én, 10.00-tól lesz megtartva
  • Szeptembertől véget ért a nyári miserend és irodai szolgálat és életbe lép a szokásos menetrend. A hétköznapi, reggeli szentmisék 7.30-tól lesznek és pénteken esti, vasárnap pedig 11.00 órai szentmise is lesz újra. A Plébánia Hivatal hétfőn, szerdán és pénteken 16.00 és 17.00 között várja ismét a látogatókat. Hamarosan a csoportokat is hirdetjük már!
  • A FONÓ kreatív kör továbbra is szeretettel kínál háromrétegű, mosható maszkokat. Alapvetően ingyen adjuk őket, de adományokat elfogadunk, amelyekkel a Karitászt tudjuk támogatni. Elérhetőségek: Palánk Judit +36-70-943-5474; Siket Rita +36+30-/426-3445; Jankovits Judit +36-30-784-9431 ligeti.katkor@gmail.com

„…ahol ketten vagy hárman összegyűlnek az én nevemben,
ott vagyok közöttük.”

(Mt 18,20)