2020. augusztus 30.

• A hét ünnepei: csüt.: Nagy Szt. Gergely pápa és egyháztanító; szo.: Kalkuttai Szt. Teréz szűz emléknapja van.
  • 2-án, szerdán 14.00-19.00-ig Karitatív fodrászat lesz a Katkörben.
  • 11-én, pénteken 16.00-tól elsőáldozók szülői értekezlete és hittana lesz a templomban.
  • 12-én, szombaton Plébániai napot tartunk a Katkörben. Részleteket később hirdetünk, de mindenkit várunk szeretettel a közös együttlétre! Előzetes jelentkezést kérünk: az ingyenes újságok asztalán, vagy a Katkör email címén (ligeti.katkor@gmail.com).
  • Következő szombaton a felnőtt kórus tagjai takarítják a templomot. Köszönöm a gitáros kórus tagjainak a mostani takarítást!
  • Szeptembertől véget ér a nyári miserend és irodai szolgálat és életbe lép a szokásos menetrend. A hétköznapi, reggeli szentmisék 7.30-tól lesznek és pénteken esti, vasárnap pedig 11.00 órai szentmise is lesz újra. A Plébánia Hivatal hétfőn, szerdán és pénteken 16.00 és 17.00 között várja ismét a látogatókat. Hamarosan a csoportokat is hirdetjük már!
  • A FONÓ kreatív kör továbbra is szeretettel kínál háromrétegű, mosható maszkokat. Alapvetően ingyen adjuk őket, de adományokat elfogadunk, amelyekkel a Karitászt tudjuk támogatni. Elérhetőségek: Palánk Judit +36-70-943-5474; Siket Rita +36+30-/426-3445; Jankovits Judit +36-30-784-9431 ligeti.katkor@gmail.com

„Ettől fogva kezdte Jézus nyilvánvalóvá tenni tanítványai számára,

hogy Jeruzsálembe kell mennie, sokat kell szenvednie,

(…) meg kell hogy öljék, de harmadnapon fel kell támadnia.”

(Mt 16,18)