2020. augusztus 23.

• A hét ünnepei: hé.: Szt. Bertalan apostol; ke.: Kalazanci Szt. József; csüt.: Szent Mónika; pé.: Szt. Ágoston püspök és egyháztanító; szo.: Keresztelő Szt. János vértanúságának emléknapja van.
  • 27-30 között Hivatástisztázó lelkigyakorlat lesz Dömösön. Részletek a faliújságon!
  • 30-án, 9.00-tól Veni Sancte szentmise lesz. Hívjuk a diákokat és családjaikat a tanévkezdő szentmisére!
  • Szept. 12-én, szombaton Plébániai napot tartunk a Katkörben. Részleteket később hirdetünk, de mindenkit várunk szeretettel a közös együttlétre! Előzetes jelentkezést kérünk: az ingyenes újságok asztalán, vagy a Katkör email címén (ligeti.katkor@gmail.com).
  • Következő szombaton a gitáros kórus tagjai takarítják a templomot. Köszönöm a Képviselő Testület tagjainak a mostani takarítást!
  • Szeptembertől véget ér a nyári miserend és irodai szolgálat és életbe lép a szokásos menetrend. A hétköznapi, reggeli szentmisék 7.30-tól lesznek és pénteken esti, vasárnap pedig 11.00 órai szentmise is lesz újra. A Plébánia Hivatal hétfőn, szerdán és pénteken 16.00 és 17.00 között várja ismét a látogatókat. Hamarosan a csoportokat is hirdetjük már!
  • A FONÓ kreatív kör továbbra is szeretettel kínál háromrétegű, mosható maszkokat. Alapvetően ingyen adjuk őket, de adományokat elfogadunk, amelyekkel a Karitászt tudjuk támogatni. Elérhetőségek: Palánk Judit +36-70-943-5474; Siket Rita +36+30-/426-3445; Jankovits Judit +36-30-784-9431 ligeti.katkor@gmail.com
  • Nagy örömmel jelentem, hogy szeptembertől egy új diákonust kapunk: Eredics Gergő személyében. Imádsággal készüljünk az érkezésére! Az ingyenes újságok asztalán kitett üveggömbbe dobhatjuk be a vállalt imádságainkat, melyeket szeptemberi érkezésére összesítünk!

„Te Péter vagy, és én ezen a sziklán építem fel egyházam,
és az alvilág erői nem fognak diadalmaskodni rajta.”

(Mt 16,18)