Nagyböjt 6. vasárnapja

Urunk szenvedésének vasárnapja

Virágvasárnap

2020. április 5.

• Sajnos, a húsvéti ünnepek is zárt ajtók mögött lesznek megszervezve, de élő közvetítést igyekszünk biztosítani a honlapon! A misék rendje a korábban megszokott marad online formában is, kivéve a vasárnap, amikor csak 9.00-kor mutatunk be szentmisét. Minden egyéb program elmarad a feloldásig!
  • Ha sikerül barkákat szerezni, azokat megáldjuk, és az előtérben helyezzük majd el a szentmise után. Onnan bárki elvihet belőle, de mindenkit kérek, hogy csak egyet vigyünk, hogy másoknak is jusson!
  • Amíg a szentmiséket nem mutathatjuk be nyilvánosan, addig a templom előtere nyitva lesz napközben, és az Oltáriszentség láthatóan lesz elhelyezve, hogy napközben be tudjunk térni adorálni. Megkérek mindenkit, hogy vigyázzunk az alapvető higiéniás és megelőző rendelkezések betartására! Maradjunk otthon és ott imádkozzunk! A vasárnapot szenteljük meg családunk körében, imádsággal! (A korlátozások alatt is így.)
  • A bejegyzett szentmise szándékokat minden nap elvégzem, de ha valaki szívesebben venné azok áthelyezését, kérem, jelezze a plébánia elérhetőségein!
  • Haldoklóhoz, (indokolt esetben,) természetesen kimegyek! De minden egyéb beteglátogatást a veszélyhelyzet elmúlásáig felfüggesztek.
  • Figyeljünk egymásra! Időseknek és betegeknek nem szabad elhagyniuk az otthonukat, ezért, aki tud, segítsen az érintett rokonainak! Akinek nincs segítsége, kérem, jelentkezzen a plébánia elérhetőségein és igyekszünk segíteni!
  • Imádsággal kísérjük a jelen helyzetet, hogy Isten legyen oltalmunk a járvány idején is!
  • Adóbevallásnál figyeljünk az 1% felajánlására! Köszönjük!
  • A plébánia irodája ügyeleti rendbe vonul: telefonon és emailben lehet elérni. Nyitva tartásunk nincs a veszélyhelyzet idején! (+36 30/674 8672; molnar.mick@gmail.com)

„Bizony, ez Isten Fia volt!”

(Mt 27,54)

CsatolmányMéret