Nagyböjt 2. vasárnapja

2020. március 8.

• Pénteken lesz Ferenc pápa megválasztásának 7. évfordulója. Imádkozzunk érte!
  • Nagyböjt péntekjein 18.00-tól végezzük a keresztutat a templomban.
  • 9-én, hétfőn 16.30-tól FONÓ kreatív kör lesz a közösségi házban.
  • 11-én, szerdán 19.45-től Keresők hittana lesz a plébánián.
  • 12-én, csütörtökön 20.00-tól az Ifjú Párok Találkozója lesz a Katkörben.
  • 13-án, pénteken az esti szentmise után Játékest lesz a Katkörben.
  • 14-én, szombaton 10.00-tól XVII. Kerületi Ökumenikus Amatőr Asztalitenisz Bajnokság lesz a TOPSPIN Asztalitenisz Club-ban. Részletek a plakáton!
  • 15-én, vasárnap képmeditáció lesz az esti szentmise után, amelyen a sashalmi gitárosok szolgálnak.
  • A triduum, márc. 27-28-29-én lesz, az esti szentmise keretében, melyet Nagy Zoltán atya fog tartani.
  • Április 3-án fáklyás keresztút lesz a Rákosligeti Kálváriánál, 19.30-kor indulunk a templomtól. Ezen a napon nem lesz a mise előtt keresztút a templomban!
  • Csíksomlyói Zarándoklatot szervezünk 2020. május 28 - június 1. között. Részletek a faliújságon és szórólapokon, jelentkezési határidő március 20. Már csak pár hely van!
  • Következő szombaton az Ifjú házasok csoportjának tagjai takarítják a templomot. Köszönöm a Szél közinek a mostani takarítást!
  • Megjelent a Ligeti ívek legújabb száma.

„Uram, jó nekünk itt lenni!”

(Mt 17,4)