Gyertyaszentelő Boldogasszony

2020. február 2.

• A hét ünnepei: hé.: Szt. Balázs püspök és vértanú; sze.: Szt. Ágota szűz és vértanú; csüt.: Miki Szt. Pál és társai vértanúk ünnepe van.
  • A mai nap egyben „könyörgőnap a szerzetesi hivatásokért”. Imádkozzunk értük!
  • A hétfői ünnep okán, a most vasárnapi szentmisék után Balázs-áldásban részesülhetünk!
  • Február 3-án, hétfőn 15.30-tól Idősek klubja lesz a Katolikus Körben. 19.30-tól Tamáskör lesz.
  • 5-én, szerdán 14.00-19.00-ig Karitatív fodrászat lesz a Katkörben. 19-én szünetel majd a fodrászat, ezt vegyük számításba! Valamint 20.30-tól felnőtt hittan lesz a plébánián.
  • 6-án, csütörtökön 10.00-tól Bölcső klub lesz a közösségi házban.
  • 8-án, szombaton 19.00-24.00-ig Farsangi bált szervez a Rákosmenti Nagyboldogasszony Közösség, 14-23 évesek részére. Részletek a faliújságon és a facebook eseménynél.
  • Jövő vasárnap, a 11.00 órai szentmise keretében szolgáltatjuk ki a betegek szentségét, azok számára, akik erre jelentkeztek a sekrestyében. A szentség felvételéhez a megszentelő kegyelem állapotában kell lenni, tehát szükség esetén szentgyónáshoz kell járulnunk előtte!
  • 22-én rendezzük meg idén a KAFA-t. A jegyek, sajnos elfogytak. A belépőjegyeken kívül lehetőségünk van támogatói kártya vásárlására is 2000 Ft-ért, amellyel a gyűjtésünk céljához lehet hozzájárulni (de belépésre nem alkalmas). Köszönettel fogadunk értékes tombola felajánlásokat, melyeket a szentmisék után sekrestyében adhatunk le. A KAFÁra belépés hölgyeknek süteménnyel, férfiaknak itallal lehetséges.
  • Következő szombaton a felnőtt hittan tagjai takarítják a templomot. Köszönöm a nagykórus tagjainak a mostani takarítást!
  • Csíksomlyói Zarándoklatot szervezünk 2020. május 28 - június 1. között. Részletek a faliújságon és szórólapokon, jelentkezési határidő március 20.
  • Aki szeretne bekapcsolódni plébániánk email listájába, a sekrestyében tud feliratkozni!

…ő sokak bukására
vagy felemelkedésére rendeltetett:
jelül, amelynek ellene mondanak.”