2020. január 26.

• A hét ünnepei: hé.: Merici Szt. Angéla szűz és vértanú; ke.: Aquinói Szt. Tamás áldozópap és egyháztanító; pé.: Bosco Szt. János áldozópap; vas.: Urunk bemutatása (Gyertyaszentelő Boldogasszony) ünnep van.
  • 27-én, hétfőn 16.30-tól Fonó lesz a Katolikus Körben.
  • Február 22-én rendezzük meg idén a KAFA-t. Jegyek már kaphatóak a misék után, amely felnőtteknek 3500, diákoknak 2000, míg gyerekeknek (11 éves korig) 1000 Ft lesz. A belépőjegyeken kívül lehetőség lesz támogatói kártya vásárlására is 2000 Ft-ért, amellyel a gyűjtésünk céljához lehet hozzájárulni (belépésre nem alkalmas).
          Köszönettel fogadunk értékes tombola felajánlásokat, melyeket a szentmisék után sekrestyében adhatunk le.
  • Következő szombaton a nagykórus tagjai takarítják a templomot. Köszönöm az gitáros kórus tagjainak a mostani takarítást!
  • Aki szeretne bekapcsolódni plébániánk email listájába, a sekrestyében tud feliratkozni!
  • Megjelent a Ligeti ívek legújabb száma!