2019. október 13.

• A hét ünnepei: ke.: Avilai Szt. Teréz szűz és egyháztanító; sze.: Szt. Hedvig szerzetesnő; csüt.: Antiochiai Szt. Ignác vértanú püspök; pé.: Szt. Lukács evangélista; vas.: A missziók vasárnapja.
  • Most vasárnap a missziók javára gyűjtünk.
  • Ezen a vasárnapon lesznek az önkormányzati választások. Megfontoltan döntsünk!
  • 14-én, hétfőn 16.30-tól FONÓ kreatív kör lesz a közösségi házban.
  • 16-án, szerdán 14.00-19.00-ig karitatív fodrászat és kozmetika lesz a közösségi házban.
  • Szintén szerdán, 20.30-tól Felnőtt hittan lesz a plébánia épületében.
  • 17-én, csütörtökön 10.00-tól Bölcső klub lesz a közösségi házban.
  • A Ligeti Kultkör programsorozatunkban 19-én, szombaton 16.30-kor Dr. Walz Géza egyetemi magántanár tart előadást „Gondolatok hétköznapi dolgokról; A kommunikáció” címmel. Szeretettel várunk minden érdeklődőt a közösségi házba!
  • Szintén ezen a szombaton, az esti szentmise után Moldvai Táncház lesz a Katkörben.
  • 26-án, szombaton 17.00-kor bérmálás lesz templomunkban. Imádkozzunk a bérmálkozókért!
  • Következő szombaton a Szél közi tagjai takarítják a templomot. Köszönöm a ministránsoknak a mostani takarítást!
  • Októberben mindennap rózsafüzért imádkozunk. Az esti szentmisék előtt félórával, illetve a reggeli szentmisék után, kedden, pedig 8.00-tól. Jöjjünk minél többen!

„Jézus, Mester, könyörülj rajtunk!”

(Lk 17,13)